Deelname van ABEF in werkgroepen en commissies

Internationale werkgroepen

 

 

Werkgroep 15 – CEN – TC288 

 

Hernieuwing uitvoeringsnormen EN1536 – boorpalen en EN1538 – diepwanden

 

 

Marc Verlinden : marc.verlinden@hk.eiffage.be

 

Werkgroep 16 – CENTTC288

 

Herzien van de Europese uitvoeringsnormen EN12699 – grondverdringende palen en EN-14199 – micropalen.

 

 

Marc Verlinden : marc.verlinden@hk.eiffage.be

 

Werkgroep 17 - CEN - TTC 288


Herzien van de Europese uitvoeringsnormen EN 12716 - jetgrouting

 


Hugo Hons : hugo.hons@bachy.be

Marc Verlinden : marc.verlinden@hk.eiffage.be 

 

EFFC -  Technical Working Group - N026/09

 

In samenwerking met de EFFC


Herziening van de uitvoeringsnormen EN 12716 - jetgrouting en EN14475 - gewapende grond.

 

 

Marc Verlinden : marc.verlinden@hk.eiffage.be

 

EFFC – Excavation Support Fluids task group

:

 

In In samenwerking met de EFFC.

 

Thomas Wulleman : thomas.wulleman@ffgb.be

Bart Verstraeten : bart.verstraeten@ffgb.be

 

Werkgroep veiligheid en milieu

 

 

In samenwerking met de EFFC.

 

Jonas Bruneel : jonas.bruneel@soetaert.be

 

Werkgroep kwalificaties en contracten

 

 

In samenwerking met de EFFC.

 

Wim Claesen : wim.claesen@ffgb.be

 

TC18 – Deep Foundations

 

 

In samenwerking met BGG

 

 

Maurice Bottiau: maurice.bottiau@ffgb.be

Erwin Dupont erwin.dupont@soiltech.be

 

EFFC – Wergroup Carbon Calculator

 

 

 

In samenwerking met de EFFC

 

Ruben Van den Broeck : rvdb@dewaal.eu

Aurélien Damsin : aurelien.damsin@ffgb.be

 

 

 

 

 

Hanboek diepwanden CUR

 

 

 

Herzienning van het bestande handboek voor diepwanden in samenwerking met het WTCB en de CUR

 

Marc Verlinden : marc.verlinden@hk.eiffage.be

Michel Roovers : michel.roovers@soletanche-bachy.com

Maurice Bottiau : maurice.bottiau@ffgb.be

Koen Duyck : koen.duyck@soiltech.be