De medewerkers van de Confederatie Bouw Provincie Antwerpen 

Joris De Fré

  • Directeur
Joris De Fré  

Jan Aerts

  • Directeur zetel Kempen

T : 03 203 44 00

joris.defre@confederatiebouw.be

LinkedIn

 

T : 014 42 00 71

jan.aerts@confederatiebouw.be


Wim Bogaert

  • Adviseur sociale wetgeving
  • Erkenningsreglementering voor overheidsopdrachten
Wim Bogaert  

Annemie Vander Kuylen

  • PR- en communicatie-verantwoordelijke
  • Bouwvast
  • JOBA, Jong Ondernemend in de Bouw Antwerpen
Annemie Vander Kuylen

T : 03 203 44 00

wim.bogaert@confederatiebouw.be

LinkedIn

 

T : 03 203 44 08

annemie.vanderkuylen@confederatiebouw.be

LinkedIn


Ellen Keteleer

  • Juridisch adviseur
Ellen Keteleer  

Maarten De Voeght

  • Juridisch Adviseur
Maarten De Voeght

T : 03 203 44 04

ellen.keteleer@confederatiebouw.be

 

T : 03 203 44 03

maarten.devoeght@confederatiebouw.be


Karen Huybrechts

  • Opleidingsverantwoordelijke
Karen Huybrechts  

Koen Marcelis

  • Opleidingen

T : 03 203 44 06

karen.huybrechts@confederatiebouw.be

LinkedIn

 

T : 03 203 44 10

koen.marcelis@confederatiebouw.be


Marc Debie

  • Adviseur
  • Erkenningsreglementering voor overheidsopdrachten
 

Sandra Steynen

  • Formalis
  • Secretariaat 
  • EVA's 

T : 014 42 00 71

marc.debie@confederatiebouw.be

 

T : 014 42 00 71

sandra.steynen@confederatiebouw.be



Kristin Wouters

  • Directiesecretariaat
Kristin Wouters  

Vanessa Fioole

  • Secretariaat
  • Boekhouding
  • Veiligheidsopleidingen
Vanessa Fioole

T : 03 203 44 02

kristin.wouters@confederatiebouw.be

 

T : 03 203 44 07

vanessa.fioole@confederatiebouw.be