MEDEWERKERS VAN DE CONFEDERATIE BOUW LIMBURG EN HUN TAAKOMSCHRIJVING

Chris Slaets
Directeur

T 011 30 10 38
G 0495 16 32 10
chris.slaets@confederatiebouw.be


 

Mieke Simons
Adjunct Directeur

T 011 30 10 32
G 0475 75 70 90
mieke.simons@confederatiebouw.be

   

Benny Courant
Adviseur

ma - do - vrij: T 011 30 10 34
di - woe: T 016 22 40 84
G 0473 99 21 94
benny.courant@confederatiebouw.be

 

Goele Kerckhofs
Adviseur Transformatie Bouw

T 011 30 10 33
G 0486 13 92 87
goele.kerckhofs@confederatiebouw.be


   

Evelien Baré
Opleidingscoördinator - communicatie

T 011 30 10 35
evelien.bare@confederatiebouw.be 


 

 
 

Lore Bollen
Administratie Opleidingen

T 011 30 10 39
lore.bollen@confederatiebouw.be

   

Riet Deprez
Algemene Administratie, Patronale Vereveningsdienst

T 011 30 10 36
riet.deprez@confederatiebouw.be

 

Mireille Lijnen
Directiesecretaresse

T 011 30 10 30
mireille.lijnen@confederatiebouw.be


   

Nathalie Veekmans
Medewerker Transformatie Bouw Limburg

T 011 30 10 39
nathalie.veekmans@confederatiebouw.be


 

 

Jean-Pierre Neyens
Boekhouding

T 011 30 10 31
jean-pierre.neyens@confederatiebouw.be