Op wie reken je?

Je staat er niet alleen voor

Maak gebruik van onze jarenlange expertise. Als lid van Confederatie Bouw Provincie Oost-Vlaanderen doe je dat elke dag.

Heb je een algemene vraag of weet je niet goed wie je juist moet contacteren?
Gebruik dan ons contactformulier.

 

Rik Hinnens

Voorzitter

     

 

Johan Wauman

Directeur



johan.wauman@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 00
 
 

Els Van Heck

Adjunct-directeur



els.vanheck@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 03  M 0474 98 92 23


 

Marnix Van Kerckvoorde

Adviseur ondernemingen
​ ondernemersadvies


marnix.vankerckvoorde@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 08 • M 0494 52 57 71

 
 

Lut Lambert

Coördinator boekhouding
​Adviseur ondernemingen
 financieel-economisch advies

lut.lambert@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 02


 

Ann De Neve

Adviseur ondernemingen
 ​ondernemersadvies
 sociaaljuridisch advies

ann.deneve@confederatiebouw.be
​T 053 21 18 76

 
 

Tine Debrauwere

Adviseur ondernemingen
 ​milieuadvies
ICT-coördinator

tine.debrauwere@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 17  M 0478 38 90 42


 

Ann Eeckhout

Advocaat



jdgent@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 00

 
 

Katrien Coorevits

Adviseur ondernemingen
 juridisch adviseur
​Medewerker onthaal, administratie, promotie

katrien.coorevits@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 00  M 0472 87 36 96


 

Sandra Bovendaerde

Coördinator opleidingsdienst



sandra.bovendaerde@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 09 • M 0497 71 11 94

 
 

Eveline Van Assche

Opleidingsadviseur



eveline.vanassche@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 04


 

Leen De Bock

Opleidingsadviseur



leen.debock@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 11

 
 

Sarah Leysen

Opleidingsadviseur



sarah.leysen@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 12


 

Kaat Van Remoortere

Coördinator seminariecentrum Sint-Niklaas
​Opleidingsadviseur


kaat.vanremoortere@confederatiebouw.be
​T 03 760 47 82

 
 

Laura Bernaers

Coördinator externe communicatie
​Adviseur ondernemingen
ondernemersadvies

laura.bernaers@confederatiebouw.be
​T 03 760 47 84


 

Tilly Van Geluwe

Directie-assistente
​Medewerker onthaal, administratie & promotie


tilly.vangeluwe@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 06

 
 

Leen Van Puyenbroeck

Medewerker onthaal, administratie & promotie​


leen.vanpuyenbroeck@confederatiebouw.be
​T 03 760 47 87


 

Wendy Haelvoet

Eventcoördinator



wendy.haelvoet@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 14 • M 0474 36 27 02

 
 

Caroline Colon

Eventcoördinator
​Medewerker onthaal, administratie & promotie​

caroline.colon@confederatiebouw.be
​T 03 760 47 81


 

Joris Naert

Commercieel adviseur



joris.naert@confederatiebouw.be
​T 09 244 61 12 • M 0475 45 06 03

 
 

Françoise Nowé

Coördinator projecten
Commercieel adviseur​


francoise.nowe@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 18 • M 0495 27 26 40


 

Ina Verbraecken

Commercieel adviseur
​Adviseur ondernemingen
sociaaljuridisch advies

ina.verbraecken@confederatiebouw.be
​T 03 760 47 85 • M 0475 75 70 40

 
 

Berlinda Schenck

Boekhouding & administratief medewerker



berlinda.schenck@confederatiebouw.be

​T 03 760 47 83


 

Nathalie Windey

Boekhouding & administratief medewerker



nathalie.windey@confederatiebouw.be

​T 09 244 45 15

 
 

Marie Van Looy

Dossierbeheerder Patrokov



marie.vanlooy@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 05


 

Evelien Ferbuyt

Dossierbeheer Patrokov



evelien.ferbuyt@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 05

 
 

Steven Imschoot

Adviseur arbeidsbemiddeling
​Medewerker externe communicatie


steven.imschoot@confederatiebouw.be

​T 09 244 45 07


 

Alex Pockelé

Coördinator gebouwen en aankoop



alex.pockele@confederatiebouw.be
​T 09 244 61 11 • M 0490 44 02 33

 
 

Véronique De Corte

Coördinator seminariecentrum Zwijnaarde



veronique.decorte@confederatiebouw.be
​T 09 244 61 10 • M 0476 25 57 13


 

Alexander Derie

Barverantwoordelijke Huis van de Bouw
 
 

Sabine Coppens

Logistiek en onderhoud Huis van de Bouw

 

Stéphanie Schijvens

Logistiek en onderhoud Huis van de Bouw
 
 

Semra Özgünes

Logistiek en onderhoud Huis van de Bouw