Op wie reken je?

Je staat er niet alleen voor

Maak gebruik van onze jarenlange expertise. Als lid van Confederatie Bouw Provincie Oost-Vlaanderen doe je dat elke dag.

Heb je een algemene vraag of weet je niet goed wie je juist moet contacteren?
Gebruik dan ons contactformulier.


 

Karel Derde

Voorzitter




 
 

 

Johan Wauman

Directeur



johan.wauman@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 00
 
 

Els Van Heck

Adjunct-directeur



els.vanheck@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 03  M 0474 98 92 23


 

Françoise Nowé

Coördinator ledenbeheer, projecten en events



francoise.nowe@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 18 • M 0495 27 26 40

 
 

Marnix Van Kerckvoorde

Adviseur ondernemingen
​   ondernemersadvies



marnix.vankerckvoorde@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 08 • M 0494 52 57 71

 

Ann De Neve

Adviseur ondernemingen
   ​ondernemersadvies
   sociaaljuridisch advies


ann.deneve@confederatiebouw.be
​T 053 21 18 76
 
 

Lut Lambert

Coördinator boekhouding
​Adviseur ondernemingen
   financieel-economisch advies

lut.lambert@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 02


 

Ann Eeckhout

Advocaat



jdgent@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 00

 
 

Katrien Coorevits

Commercieel adviseur
Adviseur ondernemingen
 juridisch adviseur

katrien.coorevits@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 14  M 0472 87 36 96


 

Sandra Bovendaerde

Coördinator opleidingsdienst



sandra.bovendaerde@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 09 • M 0497 71 11 94

 
 

Eveline Van Assche

Opleidingsadviseur



eveline.vanassche@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 04


 

Leen De Bock

Opleidingsadviseur



leen.debock@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 11

 
 

Sarah Leysen

Opleidingsadviseur



sarah.leysen@confederatiebouw.be

​T 09 244 45 12

 
 

Tine Debrauwere

Adviseur ondernemingen
   milieuadvies
Opleidingsadviseur

tine.debrauwere@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 17 • 0478 38 90 42

 
 

Laura Bernaers

Coördinator externe communicatie
​Adviseur ondernemingen
​   ondernemersadvies

laura.bernaers@confederatiebouw.be
​T 03 760 47 84


 

Tilly Van Geluwe

Directie-assistente
​Medewerker onthaal, administratie & promotie


tilly.vangeluwe@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 00

 
 

Leen Van Puyenbroeck

Medewerker onthaal, administratie & promotie​



leen.vanpuyenbroeck@confederatiebouw.be
​T 03 760 47 87


 

Berlinda Schenck

Boekhouding & administratief medewerker



berlinda.schenck@confederatiebouw.be
T 03 760 47 83

 
 

Caroline Colon

Eventcoördinator
​Medewerker onthaal, administratie & promotie


caroline.colon@confederatiebouw.be
​T 03 760 47 81 • M 0493 40 78 78


 

Nathalie Windey

Boekhouding & administratief medewerker



nathalie.windey@confederatiebouw.be

​T 09 244 45 15

 
 

Charlene Popelier

Medewerker administratie en promotie



charlene.popelier@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 13


 

Evelien Ferbuyt

Dossierbeheer Patrokov



evelien.ferbuyt@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 05

 
 

Marie Van Looy

Dossierbeheerder Patrokov



marie.vanlooy@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 05


 

Steven Imschoot

Adviseur arbeidsbemiddeling
​Medewerker externe communicatie


steven.imschoot@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 07

 
 

Alex Pockelé

Coördinator gebouwen en aankoop



alex.pockele@confederatiebouw.be
​T 09 244 45 16 • M 0490 44 02 33


 

Véronique De Corte

Coördinator seminariecentrum Zwijnaarde



veronique.decorte@confederatiebouw.be
T 09 244 61 10 • M 0476 25 57 13
 
 

Sabine Coppens

Logistiek en onderhoud Huis van de Bouw





 
 

Stéphanie Schijvens

Logistiek en onderhoud Huis van de Bouw