Op wie reken je?

Je staat er niet alleen voor

Maak gebruik van onze jarenlange expertise. Als lid van Confederatie Bouw Provincie Oost-Vlaanderen doe je dat elke dag.

Heb je een algemene vraag of weet je niet goed wie je juist moet contacteren?
Bel ons dan op het nummer 09 244 45 00 of
gebruik ons contactformulier


 

Karel Derde

Voorzitter

     

     
   


Johan Wauman

Directeur
   

Els Van Heck

Adjunct-directeur
johan.wauman@confederatiebouw.be
T 09 244 45 00
els.vanheck@confederatiebouw.be
T 09 244 45 03 · M 0474 98 92 23

           

 

Françoise Nowé

Coördinator ledenbeheer, projecten en events
 
 

Lut Lambert

Coördinator boekhouding
Adviseur ondernemingen
   · financieel advies
francoise.nowe@confederatiebouw.be
T 09 244 45 18 · M 0495 27 26 40

lut.lambert@confederatiebouw.be
T 09 244 45 02

           

 

Marnix Van Kerckvoorde

Adviseur ondernemingen
   · ondernemersadvies
 
 

Laura Bernaers

Coördinator externe communicatie
Adviseur ondernemingen
   · ondernemersadvies
marnix.vankerckvoorde@confederatiebouw.be
T 09 244 45 08 · M 0494 52 57 71
  laura.bernaers@confederatiebouw.be
T 03 760 47 84

           

 

Frederik Welvaert

Adviseur ondernemingen
   · ondernemersadvies
   · sociaaljuridisch advies
 
 

Ann De Neve

Adviseur ondernemingen
   · ondernemersadvies
   · sociaaljuridisch advies
frederik.welvaert@confederatiebouw.be
T 03 760 47 85
  ann.deneve@confederatiebouw.be
T 053 21 18 76

           

 

Ann Eeckhout

Advocaat
 
 

Lotte Ottevaere

Advocaat
jdgent@confederatiebouw.be
T 09 244 45 14
  jdsintniklaas@confederatiebouw.be
T 09 244 45 14

 

Katrien Coorevits

Commercieel adviseur
Adviseur ondernemingen
   · juridisch advies
 
 

Sandra Bovendaerde

Coördinator opleidingsdienst
katrien.coorevits@confederatiebouw.be
T 09 244 45 14 · M 0472 87 36 96
  sandra.bovendaerde@confederatiebouw.be
T 09 244 45 09 · M 0497 71 11 94
             

 

Sarah Leysen

Opleidingsadviseur
 
 

Tilly Van Geluwe

Opleidingsadviseur
sarah.leysen@confederatiebouw.be
T 09 244 45 12
  tilly.vangeluwe@confederatiebouw.be
T 09 244 45 11
             

 

Tine Debrauwere

Opleidingsadviseur
ICT-coördinator
 
 

Eveline Van Assche

Opleidingsadviseur
tine.debrauwere@confederatiebouw.be
T 09 244 45 17 · M 0478 38 90 42
  eveline.vanassche@confederatiebouw.be
T 09 244 45 04
             

 

Hella Veyt

Directieassistent
 
 

Berlinda Schenck

Boekhouding en administratief medewerker
hella.veyt@confederatiebouw.be
T 09 244 45 00
  berlinda.schenck@confederatiebouw.be
T 03 760 47 83
             

 

Charlene Popelier

Medewerker administratie en promotie
 
 

Caroline Colon

Eventcoördinator
Medewerker onthaal, administratie en promotie
charlene.popelier@confederatiebouw.be
T 09 244 45 13
  caroline.colon@confederatiebouw.be
T 03 760 47 81 · M 0493 40 78 78
             

 

Leen Van Puyenbroeck

Coördinator seminariecentrum
Sint-Niklaas
Medewerker onthaal, administratie en promotie
 
 

Nathalie Windey

Boekhouding en administratief medewerker
leen.vanpuyenbroeck@confederatiebouw.be
T 03 760 47 87
  nathalie.windey@confederatiebouw.be
T 09 244 45 15
             

 

Marie Van Looy

Dossierbeheerder Patrokov
Adviseur ondernemingen
   · ondernemersadvies
   · sociaaljuridisch advies
 
 

Evelien Ferbuyt

Dossierbeheerder Patrokov
marie.vanlooy@confederatiebouw.be
T 09 244 45 05
  evelien.ferbuyt@confederatiebouw.be
T 09 244 45 05
             

 

Steven Imschoot

Adviseur arbeidsbemiddeling
Medewerker externe communicatie
 
 

Alex Pockelé

Coördinator gebouwen en aankoop
steven.imschoot@confederatiebouw.be
T 09 244 45 07
  alex.pockele@confederatiebouw.be
T 09 244 45 16 · M 0490 44 02 33

           

 

Kristof Musschoot

Coördinator seminariecentrum
Huis van de Bouw
 
 

Stéphanie Schijvens

Medewerker logistiek en onderhoud
kristof.musschoot@confederatiebouw.be
T 09 244 61 10 · M 0499 90 35 25