Adviseurs


 

Els Van Heck

Coördinator adviesverlening
  • arbeidsrecht en sociale wetgeving
  • werken met onderaannemers

   
els.vanheck@confederatiebouw.be
T 09 244 45 03 · M 0474 98 92 23


 

Katrien Coorevits

Adviseur ondernemingen
  • privaat bouwrecht en overheidsopdrachten
  • verzekeringen en aansprakelijkheid
  • invorderingen

   
katrien.coorevits@confederatiebouw.be
T 09 244 45 14 · M 0472 87 36 96

 

Ann Eeckhout

Advocatenkantoor Eeckhout-Ottevaere
  • Privaat bouwrecht en overheidsopdrachten
  • Verzekeringen en aansprakelijkheid

   
jdgent@confederatiebouw.be
T 09 244 45 14

 

Lotte Ottevaere

Advocatenkantoor Eeckhout-Ottevaere
  • Privaat bouwrecht en overheidsopdrachten
  • Verzekeringen en aansprakelijkheid

   
jdsintniklaas@confederatiebouw.be
T 09 244 45 14

 

Marie Van Looy

Adviseur ondernemingen
  • Arbeidsrecht en sociale wetgeving
  • Werfmelding en Checkin@work
  • Verevening gewaarborgd loon - Patrokov
     
marie.vanlooy@confederatiebouw.be
T 09 244 61 16

 

Marnix Van Kerckvoorde

Adviseur ondernemingen
  • Erkenning van aannemers
  • Ondernemingsloket Formalis
  • Werken in het buitenland

   
marnix.vankerckvoorde@confederatiebouw.be
T 09 244 45 08 · M 0494 52 57 71

 

Laura Bernaers

Adviseur ondernemingen
  • Erkenning van aannemers
  • Werfmelding en Checkin@work
  • Milieu
  • Transport

   
laura.bernaers@confederatiebouw.be
T 03 760 47 84 · M 0475 75 70 40

 

Lut Lambert

Adviseur ondernemingen
  • BTW-wetgeving
  • Premies en subsidies

   
lut.lambert@confederatiebouw.be
T 09 244 45 02


Steven Imschoot

Adviseur arbeidsbemiddeling
  • Plaatsen en opvolgen van vacatures via VDAB

   
steven.imschoot@confederatiebouw.be
T 09 244 45 07

 

Evelien Ferbuyt

Dossierbeheerder
  • Verevening gewaarborgd loon - Patrokov

   
evelien.ferbuyt@confederatiebouw.be
T 09 244 61 17

 

Nathalie Windey

Dossierbeheerder
  • Verevening gewaarborgd loon - Patrokov

   
nathalie.windey@confederatiebouw.be
T 09 244 45 15