Lid worden?


Ontdek onze voordelen

 

 

 

  Eric Vandewiele
Voorzitter Confederatie Bouw West-Vlaanderen


  Jan Libeer
Algemeen Directeur

T 056/26 81 50
jan.libeer@confederatiebouw.be
  Gerd Decoene
Directeur onderneming & omgeving
Milieu, veiligheid, transport  

T 056/26 81 41
gerd.decoene@confederatiebouw.be
  Tijl Vandommele
Juridisch adviseur

T 056/26 81 59
tijl.vandommele@confederatiebouw.be
  Marieke Terryn
Adviseur sociale wetgeving
Werken met onderaannemers

T 056/26 81 57
marieke.terryn@confederatiebouw.be
  Petra Tourlamain
Financieel adviseur

T 056/26 81 58
petra.tourlamain@confederatiebouw.be
  Hanna Vanlancker
Ondernemersadvies
Kmo-portefeuille, premies, vakbekwaamheid
chauffeurs, opvolging slechte betalers
 


T 056/26 81 48
hanna.vanlancker@confederatiebouw.be
  Christine Vandemoortele
Ondernemersadvies 
Ondernemingsloket Formalis
Erkenning als aannemer


T 056/26 81 56
christine.vandemoortele@confederatiebouw.be
  Heidi Ide
Ondernemersadvies
Ondernemingsloket Formalis
Erkenning als aannemer


T 050/47 13 51
heidi.ide@confederatiebouw.be
  Marjolijn Vermeersch
Marketing & Events

T 056/26 81 53
marjolijn.vermeersch@confederatiebouw.be
  Veronique Lecluyse
Commercieel medewerkster

T 056/26 81 54
veronique.lecluyse@confederatiebouw.be
  Jessica Vermaux
Onthaal & Administratie
Terugbetaling gewaarborgd loon bij ziekte 
(arbeiders PC 124)


T 056/26 81 50
jessica.vermaux@confederatiebouw.be
  Evelien Thiers
Projecten & Opleidingen
Brics Peterschapsproject

T 050/47 13 52
evelien.thiers@confederatiebouw.be
  Cathy Legein
Opleidingen op maat
Werken met buitenlandse (onder)aannnemers
Werken in het buitenland


T 056/26 81 52
cathy.legein@confederatiebouw.be
  Marieke Rouquart
Opleidingen open aanbod
Zaalverhuur

T 056/26 81 42
marieke.rouquart@confederatiebouw.be
  Lisa Samyn
Ondersteuning opleidingen op maat
Docent computeropleidingen 

T 056/26 81 43
lisa.samyn@confederatiebouw.be

Medewerkers Confederatie Bouw West-Vlaanderen


Contacteer ons: wij zijn er voor u!

Een team van enthousiaste medewerkers staan ten dienste van U.
                                                                                                                           
Hebt u een vraag, twijfel dan niet en neem contact op met ons. Wij helpen U graag verder,

U kan op ons rekenen - daarvoor zijn we er !


 


  Eric Vandewiele
Voorzitter

        

        Jan Libeer
Algemeen directeur 

T 056/26 81 50  F 056/26 81 49                                                        
jan.libeer@confederatiebouw.be

Kortrijksestraat 389 A
8500 KORTRIJK
 
    

  Gerd Decoene
Directeur onderneming en omgeving 

056/26 81 41  056/26 81 45                                                        
gerd.decoene@confederatiebouw.be

Kortrijksestraat 389 A
8500 KORTRIJK
 
    

  Tijl Vandommele
Juridisch adviseur 

056/26 81 59  056/26 81 45                                                        
tijl.vandommele@confederatiebouw.be

Kortrijksestraat 389 A
8500 KORTRIJK

    

  Marieke Terryn
Adviseur sociale wetgeving 

056/26 81 57  056/26 81 55                                                        
marieke.terryn@confederatiebouw.be

Kortrijksestraat 389 A
8500 KORTRIJK

    


Petra Vanparys
Financieel adviseur 

056/26 81 58  056/26 81 55                                                        
petra.vanparys@confederatiebouw.be

Kortrijksestraat 389 A
8500 KORTRIJK

    

  Marjolijn Vermeersch
Marketing & Events 

056/26 81 53  056/26 81 55                                                        
marjolijn.vermeersch@confederatiebouw.be

Kortrijksestraat 389 A
8500 KORTRIJK

    

  Veronique Lecluyse
Commercieel medewerkster 

056/26 81 54  056/26 81 55
M 0472/99 45 31                                                       
veronique.lecluyse@confederatiebouw.be

Kortrijksestraat 389 A
8500 KORTRIJK

    

  Christine Vandemoortele
Ondernemersadvies - Formalis 

056/26 81 56  056/26 81 55                                                        
christine.vandemoortele@confederatiebouw.be

Kortrijksestraat 389 A
8500 KORTRIJK

    

  Heidi Ide
Ondernemersadvies - Formalis 

050/47 13 51  050/47 13 58                                                        
heidi.ide@confederatiebouw.be

Spoorwegstraat 48 A
8200 BRUGGE

    

  Evelien Thiers
Projecten & Opleidingen 

050/47 13 52  050/47 13 58                                                        
evelien.thiers@confederatiebouw.be

Spoorwegstraat 48 A
8200 BRUGGE

    

  Cathy Legein
Opleidingen op maat

056/26 81 52  056/26 81 55                                                        
cathy.legein@confederatiebouw.be

Kortrijksestraat 389 A
8500 KORTRIJK

    


Marieke Rouquart
Opleidingen open aanbod

056/26 81 42  056/26 81 55                                                        
marieke.rouquart@confederatiebouw.be

Kortrijksestraat 389 A
8500 KORTRIJK

    

  Lisa Samyn
Onthaal en administratie - Informatica

056/26 81 43  056/26 81 55                                                        
lisa.samyn@confederatiebouw.be

Kortrijksestraat 389 A
8500 KORTRIJK

                
 

Hanna Vanlancker
Dossierbeheerder

T 056/26 81 48  F 056/26 81 55
hanna.vanlancker@confederatiebouw.be

Kortrijksestraat 389 A
8500 KORTRIJK

 

  Jessica Vermaux
Onthaal en administratie - PVD

T 056/26 81 50   F 056/26 81 55
jessica.vermaux@confederatiebouw.be

Kortrijksestraat 389 A
8500 KORTRIJK


    

   


Tom Vermeulen
Club Bouw

056/26 81 50                                                      

Kortrijksestraat 389 A
8500 KORTRIJK