Jean-Christophe Vanderhaegen
Directeur

jcv@confederatiebouw.be
02 230 14 20

Jurgen Hamelryck
Adjunct-Directeur

jurgen.hamelryck@confederatiebouw.be
016 22 40 84 - 02 238 52 03

Hilke Holtof
Erkenningdossiers en administratieve ondersteuning

hilke.holtof@confederatiebouw.be
016 22 40 84


Lisbeth Enkels
Account Manager

lisbeth.enkels@confederatiebouw.be
0488 28 74 02

Ilse Van Campenhout
Event Coördinator - Marketing & Communication

ilse.vancampenhout@confederatiebouw.be
02 238 52 07

Saskia Smout
Juridisch Adviseur

saskia.smout@confederatiebouw.be
016 22 40 84


Ikram Ouadrassi
Coördinator Bouw Academie

ikram.ouadrassi@confederatiebouw.be
02 238 52 04

Zineb Mizaty
Assistent Bouw Academie

 

zineb.mizaty@confederatiebouw.be
02 238 52 05

Florence Lamolle
Adviseur Bouw Academie

florence.lamolle@confederatiebouw.be
02 238 52 01


Ghislain Zannen
Account manager regio Brussel

ghislain.zannen@confederatiebouw.be
0477 95 49 06

Anja De Bleser
Boekhouding

anja.debleser@confederatiebouw.be
02 545 57 01