Jean-Christophe Vanderhaegen
Directeur Brussel Vlaams-Brabant

jcv@confederatiebouw.be
02 230 14 20

Jurgen Hamelryck
Directeur Vlaams-Brabant

jurgen.hamelryck@confederatiebouw.be
016 22 40 84 - 02 238 52 03

Hilke Holtof
Erkenningdossiers en administratieve ondersteuning

hilke.holtof@confederatiebouw.be
016 22 40 84


Saskia Smout
Juridisch Adviseur

saskia.smout@confederatiebouw.be
016 22 40 84

Ilse Van Campenhout
Event Coördinator - Marketing & Communication

ilse.vancampenhout@confederatiebouw.be
02 238 52 07

Ikram Ouadrassi
Coördinator Bouw Academie

ikram.ouadrassi@confederatiebouw.be
02 238 52 04


Sylvia Bouchez
Adviseur Bouw Academie

sylvia.bouchez@confederatiebouw.be
02 238 52 01

Koen Timmermans
Relatiebeheerder

koen.timmermans@confederatiebouw.be
0490 56 39 54

Edouard Van Dongen - Vogels
Accountmanager Build Circular.Brussels

edouard.vandongen-vogels@confederatiebouw.be
0471 68 63 75


Ghislain Zannen
Account manager regio Brussel

ghislain.zannen@confederatiebouw.be
0477 95 49 06

Anja De Bleser
Boekhouding

anja.debleser@confederatiebouw.be
02 545 57 01